top of page

"Partnerstwo bez granic" - jubileuszowa gala konkursu dotyczącego współpracy międzynarodowej

W Filharmonii Opolskiej odbyła się gala rozdania nagród w konkursie "Partnerstwo bez granic", z udziałem regionów partnerskich województwa opolskiego. RODM Opole miał zaszczyt być członkiem kapituły konkursowej.

"Partnerstwo bez granic" to konkurs w którym nagradzane są najlepsze inicjatywy międzynarodowe w trzech kategoriach: samorządy, instytucje oraz organizacje pozarządowe. Tegoroczna gala była szczególną - podsumowano 15. lat członkostwa Opolszczyzny w Unii Europejskiej. Podmioty, które w tym okresie najaktywniej działały na rzecz budowania międzynarodowych więzi zostały uhonorowane nagrodą specjalną - "OPOLSKIE GWIAZDY OPOLSZCZYZNY". 

Nasze województwo prowadzi modelową współpracę z zagranicznymi partnerami i należy w tym względzie do czołówki polskich regionów, szczycąc się wieloma przykładami tzw. dobrych praktyk, wartych naśladowania.

Gratulujemy laureatom i cieszymy się, że - na zaproszenie Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałkowskiego -  my także mogliśmy w tym uczestniczyć.

Pełna lista laureatów dostępna jest tutaj

1 wyświetlenie

Comments


bottom of page